Ásmány Zoltán
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: animátor/grafikus
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: asmany.zoltan@apertus.uni-nke.hu
Bagdi István
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: vezető szoftverfejlesztő
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Bagdi.Istvan@apertus.uni-nke.hu
Balázs Nóra
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: eTanulási módszertani szaktanácsadó
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Balazs.Nora@apertus.uni-nke.hu
Balogh András
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: -
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Balogh.Andras@apertus.uni-nke.hu
Balogh Dániel
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: Junior szoftverfejlesztő
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Balogh.Daniel@apertus.uni-nke.hu
Benedek Tamás
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: -
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Benedek.Tamas@apertus.uni-nke.hu
Berki Ramóna
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: webfejlesztő
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Berki.Ramona@apertus.uni-nke.hu
Biacsi-Király Boglárka
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: kontroller
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: biacsi.kiraly.boglarka@apertus.uni-nke.hu
Birkás János Tamás
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: rendszerintegrációs mérnök
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Birkas.Janos@apertus.uni-nke.hu
Bíró Alexandra
Apertus Nonprofit Kft.
Munkakör: webfejlesztő
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: Biro.Alexandra@apertus.uni-nke.hu