Karsai-Kovács Krisztina

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: referens
Telefonszám: 20402
Egyéb telefon: -
E-mail cím: karsai-kovacs.krisztina@uni-nke.hu
Kiss Karolina

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: nemzetközi referens
Telefonszám: 20832
Egyéb telefon: -
E-mail cím: kiss.karolina@uni-nke.hu
Kovácsné Dr. Széki Aletta

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: hivatalvezető
Telefonszám: 20-783; fővonal: 0614329016;
Egyéb telefon: mobil gy.: #6104
E-mail cím: Szeki.Aletta@uni-nke.hu
Lukasz Gruszczynski

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: tanár
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: lukasz.gruszczynski@uni-nke.hu
Subicz Katalin

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: referens
Telefonszám: 20833
Egyéb telefon: -
E-mail cím: subicz.katalin@uni-nke.hu
Timothy Dowling

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: tanár
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: timothy.dowling@uni-nke.hu
Tischler Zoltán

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: osztályvezető
Telefonszám: 20786
Egyéb telefon: mobil gy.: #6053;
E-mail cím: tischler.zoltan@uni-nke.hu
Volenszky Hajnalka

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: referens
Telefonszám: 20816
Egyéb telefon: 20807; mobil gy.: #6167;
E-mail cím: volenszky.hajnalka@uni-nke.hu
dr. Gyebnárné Kulcsár Klára Márta

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: nemzetközi referens
Telefonszám: 20425
Egyéb telefon: -
E-mail cím: gyebnarne.kulcsar.klara@uni-nke.hu
Dr. Pataj Ildikó

NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR

NETK Dékáni Hivatal

Munkakör: jogi referens
Telefonszám: 20783
Egyéb telefon: -
E-mail cím: pataj.ildiko@uni-nke.hu