Telefonkönyv
Bangó-Kiss Karolina
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: főreferens (nemzetközi)
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: -
Brenner-Katona Katalin
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: főelőadó (oktatás-szervezési)
Telefonszám: 20807
Egyéb telefon: mobil gy.: #6106
E-mail cím: brenner-katona.katalin@uni-nke.hu
Budai Dorottya
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: referens (oktatás-szervezési)
Telefonszám: 20807
Egyéb telefon: -
E-mail cím: budai.dorottya@uni-nke.hu
Dobronay Éva
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: főelőadó (titkársági)
Telefonszám: 20402
Egyéb telefon: -
E-mail cím: dobronay.eva@uni-nke.hu
Kiss Karolina
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: nemzetközi referens
Telefonszám: 20832
Egyéb telefon: -
E-mail cím: kiss.karolina@uni-nke.hu
Lukasz Gruszczynski
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: tanár
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: lukasz.gruszczynski@uni-nke.hu
Subicz Katalin
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: referens (titkársági)
Telefonszám: 20833
Egyéb telefon: mobil gy.: #6022
E-mail cím: subicz.katalin@uni-nke.hu
Timothy Dowling
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: tanár
Telefonszám: -
Egyéb telefon: -
E-mail cím: timothy.dowling@uni-nke.hu
Tischler Zoltán
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: referens (oktatás-szervezési)
Telefonszám: 20786
Egyéb telefon: mobil gy.: #6053;
E-mail cím: tischler.zoltan@uni-nke.hu
Volenszky Hajnalka
NEMZETI KÖZSZOLGÁLATI EGYETEM
NEMZETKÖZI ÉS EURÓPAI TANULMÁNYOK KAR
Dékáni Hivatal
Munkakör: referens (oktatás-szervezési)
Telefonszám: 20816
Egyéb telefon: 20807; mobil gy.: #6167;
E-mail cím: volenszky.hajnalka@uni-nke.hu